Pravidla nákupu

OBJEDNÁVKA:

 

K dokončení objednávky je při vyplňování formuláře nezbytně nutné vyplnit všechny položky označené tučným písmem (tj.: Jméno, Příjmení, Telefon, E-mail, Ulice, PSČ a Město) a do pole „Komentář“ uvést doplňující údaje např.: velikost, barevnou variantu, atd.…. Dalším krokem pro úspěšné dokončení objednávky je nutno vybrat způsob platby a doručení a po té pečlivě zkontrolovat zadané údaje. V případě, že bude objednávka odeslána s chybně vyplněnými údaji, nás neprodleně kontaktujte prostřednictvím e-mailu (petr.jawa@seznam.cz), do předmětu uveďte ID objednávky a do zprávy uveďte údaje opravené. V případě že požadované zboží nebude skladem, budete o této skutečnosti informováni s předpokládaným datem naskladnění.

 

DORUČENÍ:

Veškeré zásilky jsou doručovány prostřednictvím České pošty. U objednávek se způsobem platby „dobírka“ je zboží odesíláno do 1 až 2 pracovních dní. V případě objednávek se způsobem platby „platba na účet předem“ je zboží odesíláno do 1 až 2 pracovních dní po připsání požadované částky na účet. Při tomto výběru platby budete e-mailem informováni o čísle účtu, na který má být platba zaslána a také o variabilním symbolu pro identifikaci platby. V případě že částka nebude připsána do 7 dnů, budete obratem o této skutečnosti informováni. U způsobu platby „dobírka“ je připočteno tzv. doběrečné ve výši 30,- Kč (u zásilek na Slovensko 70,- Kč). V případě že zásilka nebude po výzvách České pošty vyzvednuta a bude nám vrácena, si dovolujeme účtovat smluvní pokutu ve výši 150,- Kč za poštovné + ostatní výdaje. O této skutečnosti budete informováni pomocí e-mailu společně s dalšími informacemi o této pokutě.

 

REKLAMAČNÍ ŘÁD:

Na veškeré nové zboží zakoupené u nás platí záruka 2 roky od data vystavení dokladu. Za platný doklad se považuje zjednodušený daňový doklad, paragon či faktura s platným razítkem a podpisem naší firmy. Zboží lze reklamovat pouze v případě, že vzniklá závada nebude způsobena vlastním zaviněním (tuto skutečnost vyhodnotí výrobce daného zboží).

 

Pro jakékoliv další informace o podmínkách pro nakupování na našich stránkách nás kontaktujte na prostřednictvím e-mailu (petr.jawa@seznam.cz), nebo na tel. Čísle +420 604 855 078.