O nás

 

naše motto: Cílem naší firmy je spokojený zákazník, kterého si velice vážíme.

 

PK Motodíly je firma s dlouholetou tradicí, která se zabývá profesionálními renovacemi motocyklů Jawa, generálních oprav motorů, prodejem nových i použitých náhradních dílů na předválečné i poválečné motocykly, výbrusy motoválců s písty, opravy klikových hřídelů apod.

Při opravách používáme nejnovější technologie a při renovacích naopak klasické lety osvědčené postupy. Na motocyklech pracují pouze odborníci s dlouholetou praxí, kteří jsou specialisty na jednotlivé pracovní postupy. Při renovacích a veškerých pracech na motocyklech používáme pouze originální původní díly – nepoužíváme repliky!

Největší důraz klademe na jedinečnost, kvalitu a dokonalost provedení, který je propracován do nejmenšího detailu. Každý motocykl renovujeme přímo na míru zákazníkovi, plně respektujeme jeho požadavky a nároky. Ukázku naší práce najdete v sekci „Renovace- fotogalerie“.

V případě, že bude renovovat Váš motocykl naše firma, garantujeme Vám, vyřízení veteránských dokladů včetně veškerých formalit s tím spojených.

Pokud máte zájem o zboží, které jste u nás nenašli, napiště nám na adresu: petr.jawa@seznam.cz, nebo volejte: +420 604 855 078

 

V areálu naší firmy je i prodejna náhradních dílů a doplňků na motocykly Jawa. Součástí areálu je i dílna pro opravy a renovace motocyklů. V případě, že budete chtít naši prodejnu nebo dílnu navštívit, prosím domluvte se si s námi telefonicky.

 

Těšíme se na Vaši návštěvu

 

Tým firmy PK Motodíly